interakcja sms

System, dzięki któremu goście stają się aktywnymi uczestnikami debaty w trakcie spotkania. Dzięki ich telefonom komórkowym mogą głosować lub zadawać pytania za pomocą wiadomości SMS. Wszystko, co uczestnik wysyła ze swojego telefonu, może zostać zaprezentowane na ekranie konferencyjnym. Podczas głosowania wyniki prezentowane są w czasie rzeczywistym do chwili, kiedy ostatnia osoba odda głos.

______
interakcja sms  System, dzięki któremu goście stają się aktywnymi uczestnikami debaty w trakcie spotkania. Dzięki ich telefonom komórkowym mogą głosować lub zadawać pytania za pomocą wiadomości SMS. Wszystko, co uczestnik wysyła ze swojego telefonu, może zostać zaprezentowane na ekranie konferencyjnym. Podczas głosowania wyniki prezentowane są w czasie rzeczywistym do chwili, kiedy ostatnia osoba odda głos.

Unikalne narzędzie do uzyskania odpowiedzi od uczestników. Działa idealnie zarówno podczas wielkich konferencji czy koncertów, jak i podczas małych spotkań.

Oto jak działa: Warianty odpowiedzi prezentowane są na ekranie, uczestnicy wybierają swoją opcję, a następnie wysyłają głos w wiadomości SMS.

W przypadku zadawania pytań przez uczestników, każdy z nich może wysłać swoje pytanie w wiadomości SMS. Ta trafia do moderatora, który może ją zatwierdzić do wyświetlenia na ekranie lub usunąć.

Łatwo być anonimowym Korzystając z tego rozwiązania można zbudować dialog z uczestnikami bez konieczności podchodzenia do mikrofonu, a więc bez potrzeby przełamywania nieśmiałości oraz z zachowaniem anonimowości.

System pozwala na debatę, w której udział wezmą nie tylko uczestnicy panelu, ale także wszystkie osoby z publiczności.

Twój design, Twoja identyfikacja wizualna Wygląd prezentowanych wyników może zostać w całości dostosowany do Państwa potrzeb. Zarówno kolorystyka jak i układ odpowiedzi modyfikowany jest pod kątem wymagań.


______
English Polish

infrared group

o firmie ludzie portfolio kontakt

Nowy Świat 35/2a, 00-029 Warszawa, Poland
nip 897 17 44 523 regon 020802066
PL 34 1160 2202 0000 0001 1737 3296


Follow us on Twitter