rfidconf

przyspiesza proces rejestracji

______
rfidconf przyspiesza proces rejestracji

Opis:
Celem jest usprawnienie rejestracji uczestników konferencji czy eventu, wyeliminowanie kolejek oraz ograniczenie pracy związanej z obsługą rejestrujących się uczestników.
Każdy uczestnik otrzymuje wiadomość tekstową z kodem. Proces rejestracji polega na wpisaniu kodu na dotykowym ekranie kiosku RFIDconf. System może zweryfikować status płatności i drukuje identyfikator (z tagiem RFID lub bez niego), która uprawnia uczestnika do wejścia na teren konferencji, targów lub na wybrane warsztaty.
Kioski rejestracyjne są bezprzewodowo połączone z centralną bazą zarejestrowanych uczestników, status danego uczestnika jest uaktualniany na bieżąco.

Implementacja:
Montaż systemu zajmuje 20 min. na każdą lokalizację.

Wydajność:
Kiosk jest w stanie zarejestrować około 70 osób w ciągu jednej godziny. Aby proces przebiegał sprawnie, rejestracja może odbywać się na kilku, kilkunastu kioskach jednocześnie. Aby odciążyć tradycyjne kasy, RFIDconf zapewnia kioski przystosowane do płatności online np. poprzez system www.platnosci.pl.

Raportowanie: Możliwe jest otrzymanie raportu o procesie rejestracyjnym (okresy kulminacyjne, ilość osób dokonujących płatności poprzez serwis online).


______
 1. przykładowe zastosowania/
  interaktywna recepcja
  monitorowanie ruchu
  płatności bezdotykowe
  interaktywne stoisko targowe
  kontrola dostępu
 2. korzyści/
  oszczędność
  wygoda
  bezpieczeństwo
  informacja
English Polish

infrared group

o firmie ludzie portfolio kontakt

Nowy Świat 35/2a, 00-029 Warszawa, Poland
nip 897 17 44 523 regon 020802066
PL 34 1160 2202 0000 0001 1737 3296


Follow us on Twitter