psychologia kontaktu z pacjentem

projekt edukacyjny

______
psychologia kontaktu z pacjentem  projekt edukacyjny

Celem projektu edukacyjnego "Psychologia Kontaktu z Pacjentem" jest podniesienie skuteczności leczenia i komfortu pracy lekarzy. Tematy szkoleń obejmują najbardziej aktualne problemy środowiska medycznego: jak zwiększyć wskaźnik stosowania się pacjentów do zaleceń lekarskich (compliance), jak motywować do leczenia, i zmiany postaw zdrowotnych, jak radzić sobie z “trudnym” pacjentem, jak lepiej komunikować trudne informacje pacjentowi i jego rodzinie?

Odbiorcami warsztatów są lekarze, którym zależy na podnoszeniu kwalifikacji zawodowych, budowaniu długofalowej relacji z pacjentem oraz tacy, którzy pozostają w bezpośrednim kontakcie z pacjentami lub pracują w obciążającym obszarze terapeutycznym, np. onkologii.

Warsztaty prowadzone są przez trenerów mających bogate doświadczenie w pracy zarówno z lekarzami, jak i pacjentami, współpracującymi również z ośrodkami naukowymi takimi jak Warszawski Uniwersytet Medyczny czy Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej w Warszawie. Warsztaty są odpowiedzią na rosnące zainteresowanie edukacją w zakresie budowania relacji lekarz – pacjent.


______
English Polish

infrared group

o firmie ludzie portfolio kontakt

Nowy Świat 35/2a, 00-029 Warszawa, Poland
nip 897 17 44 523 regon 020802066
PL 34 1160 2202 0000 0001 1737 3296


Follow us on Twitter