bezprzewodowe głosowania

mogą wzbogacić stoisko targowe

______
bezprzewodowe głosowania mogą wzbogacić stoisko targowe

Wszelkiego rodzaju targi i pokazy stanowią istotny element promocji i kreowania wizerunku firmy oraz jej produktów. Przyciągnięcie uwagi odwiedzających jest kluczem do osiągnięcia tych dwóch celów. Z myślą o uatrakcyjnieniu stoiska targowego proponujemy wystawcom kompleksową obsługę interaktywnego quizu lub konkursu, który w formie atrakcyjnej zabawy dostarcza zwiedzającym najważniejszych informacji o działalności i ofercie firmy.

Na stoisku montowany jest system obsługujący dowolną liczbę uczestników (najczęściej jest to od 6 do 8 stanowisk). Prowadzący quiz wręcza po jednym pilocie każdej osobie biorącej udział w zabawie. Następnie na ekranie wyświetlane są pytania, na które zgromadzeni uczestnicy odpowiadają przy użyciu pilotów. Za każdą poprawną odpowiedź uczestnik otrzymuje jeden punkt. Osoba z najlepszym wynikiem zostaje zwycięzcą.

Zazwyczaj podczas jednej tury zadawanych jest około 7 pytań. Na każde pytanie przeważnie jest 5 różnych odpowiedzi. Pytania mogą być czytane jest przez prowadzącego, a uzyskane wyniki komentowane na bieżąco. Istnieje również możliwość zabawy drużynowej, w której uczestnicy zdobywają punkty na konto całej drużyny; wtedy zamiast 8 osób bawią się dwie grupy po 4 osoby.


______
 1. dostępne systemy/
  na podczerwień
  przez sms
 2. przykładowe zastosowania/
  konferencje
  targi
  testy kompetencji
  badania kliniczne
 3. referencje
 4. zrealizowane projekty
 5. kontakt
English Polish

infrared group

o firmie ludzie portfolio kontakt

Nowy Świat 35/2a, 00-029 Warszawa, Poland
nip 897 17 44 523 regon 020802066
PL 34 1160 2202 0000 0001 1737 3296


Follow us on Twitter