bezprzewodowe głosowania

system na podczerwień. klasyka systemów do głosowania

______
bezprzewodowe głosowania system na podczerwień. klasyka systemów do głosowania

pilot Każde z urządzeń zawiera numeryczną klawiaturę z dziesięcioma przyciskami odpowiadającymi wariantom odpowiedzi. Emitowany przez wbudowany nadajnik sygnał jest rejestrowany przez odbiorniki i przesyłany do głównego komputera. Każdy pilot posiada także dwie diody - zieloną i czerwoną. Informują one o zarejestrowaniu głosu przez centralny komputer - dzięki temu każdy z uczestników może mieć pewność, że jego głos został także uwzględniony.

odbiornik i komputer Wysyłane przez piloty sygnały są rejestrowane przez odbiorniki fal podczerwieni i przesyłane do głównego komputera. Wszystkie zebrane dane są zapisywane i zliczane przez centralny komputer, a następnie wyświetlane za pomocą rzutnika multimedialnego na ekranie. W trosce o stabilność i niezawodność korzystamy wyłącznie z komputerów firmy Apple.

instalacja Na zainstalowanie aparatury w miejscu, gdzie będzie się odbywała interaktywna sesja, potrzebujemy zwykle około 1,5 godziny - na tyle mało by nie burzyć przygotowanego przez organizatorów harmonogramu imprezy, i jednocześnie na tyle dużo, by dokładnie sprawdzić poprawność działania systemu. Każdy z głosujących otrzymuje od nas własnego pilota na cały czas trwania sesji. Takie rozwiązanie, w porównaniu z tradycyjnymi systemami, pozwala skupić się słuchaczowi na wykładzie oraz oszczędza czas poprzez wyeliminowanie kłopotliwej procedury przekazywania urządzeń między głosującymi oraz wymiany kart chipowych. Wszystkie elementy są montowane w sposób nie zaburzający estetyki scenerii, a w razie potrzeby dyskretnie maskowane.

______
 1. dostępne systemy/
  na podczerwień
  przez sms
 2. przykładowe zastosowania/
  konferencje
  targi
  testy kompetencji
  badania kliniczne
 3. referencje
 4. zrealizowane projekty
 5. kontakt
English Polish

infrared group

o firmie ludzie portfolio kontakt

Nowy Świat 35/2a, 00-029 Warszawa, Poland
nip 897 17 44 523 regon 020802066
PL 34 1160 2202 0000 0001 1737 3296


Follow us on Twitter